(066) 468-38-89
(098) 618-79-38
Категорії
Бренди

Балончик газовий струйний Еколог "Шип-1Б"

  • Код товару: 0000010200027
  • 55грн.

або
Купити зараз

Вироби "Шип" (ТУ У 29.6-19485052-019-2002) призначені для використання цивільними особами в якості засобу самозахисту і являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозоточивої та дратівної дії (ірритант) - морфолід пеларгонової кислоти. Препарат впливає "конусом" аерозольної хмари, він ефективний при застосуванні як проти осіб, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння, так і проти собак. Вироби є однофункціональними, невідновлюваним і не придатні до ремонту. Застосовуваний склад не руйнує озоновий шар. виріб сертифікований.

Рекомендації щодо застосування:

При виникненні загрози нападу максимально швидко дістати балон, видалити запобіжну пластину (великий палець руки повинен залишитися зверху на червоній кнопці), направити сопло балона в обличчя нападника і натиснути на кнопку. При можливості необхідно враховувати напрямок вітру - при сильному зустрічному вітрі можна самому бути ураженим речовиною, хоча і в меншій мірі. Необхідно брати до уваги те, що дія речовини недовготривала, так як залежить від багатьох чинників - наскільки правильно застосовано виріб, наскільки індивідуально сприйнятливий нападник до таких речовин і ін. Максимальна ефективність застосування досягається на відстані до 2,5 м.

Забороняється застосування виробу в безпосередній близькості до відкритого огню.Срок зберігання - 24 місяці з дати виготовлення. Місяць і рік виготовлення вказані на донній частині балона.

Вироби "Шип" вільно продаються в спеціалізованих магазинах зброї особам, які досягли 18-річного віку.

Характеристики
Вага, кг 46 г.

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

З цим товаром купують