(066) 468-38-89
(098) 618-79-38
Категорії
Бренди

Засіб для чистки гладкоствольної зброї та чоків Shooters Choice Shotgun And Choke Tube Cleaner. Об'єм - 340 г

  • Код товару: 0000015680804
  • 530грн.

або
Купити зараз

Shooters Choice Shotgun and Choke Tube Cleaner - засіб для чищення гладкоствольних рушниць і чоків. Розроблено спеціально для видалення нагару зі стволів, чоків і газовивідного отвору ствола. Підходить для чищення ствольної коробки і УСМ.

Забезпечує чудову стабільність бою рушниці шляхом видалення залишків пластикових пижів, свинцю, нагару і залишків пороху.

переваги:

- Гарантує стабільний бій;

- Захищає від іржавіння і корозії;

- Зводить до мінімуму можливість виникнення неполадок;

- Безпечне, швидке і просте у використанні;

- Зменшує віддачу.

Коли накопичується нагар і залишки пластикових пижів, виникає відшарування пижів і контейнерів від снаряу, а також їх перекоси в каналі ствола. При виникненні подібних явищ, пижі і контейнер не функціонують правильно, порушується щільна обтюрація в каналі ствола і відбувається прорив порохових газів до снаряду дробу (що несприятливо позначається на якості пострілу). Коли охолоджується канал ствола, виникає конденсація. Залишки пластикових пижів і пороху сприяють накопиченню вологи у стінок ствола, що створює вкрай сприятливі умови для виникнення іржі і корозії. Для запобігання подібного ефекту необхідно видаляти забруднення. Засіб для зброї і чоків Shooters Choice - єдиний, спеціально-розробленей засіб, який ефективно справляється з цим завданням.

Характеристики
Країна виробник США

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

Мітки: чистка, чистка стволів, чистка чоків