(066) 468-38-89
(098) 618-79-38
Категорії
Бренди

Карабін Sauer S303 Synchro XT кал. 30-06 (з різьбою М15х1)

  • Код товару: 0000014190405
  • 94 000грн.

Відсутній
або
Ви можете замовити цей товар

Sauer S 303 Classic - єдиний напівавтомат з шибером- (типу Blaser R93) і точністю бою болтової гвинтівки!

Головною «родзинкою» карабіна є вузол газовиводу Smart Tube - не стикаючись з іншими деталями, ствол залишається вільно вивішеним. Завдяки дотриманню цієї фундаментальної умови, конструкторам вдалося досягти головного - видатної точності бою!

Повзун бойового взводу Silent Cocking System дозволяє безшумно поставити / зняти зброю з бойового взводу, забезпечуючи постійну готовність до відкриття вогню і максимально можливу безпеку. Ударник оснащений автоматичним запобіжником Intra Lock (блокується при неповністю закритому затворі).

Від корозії і подряпин, сталеві частини захищені новим покриттям Nitrobond X.

Механічний приціл, спеціально пристосований для швидкісної стрільби - мушка і цілик оснащені кольоровими, чітко видимими вставками.

Іноді дульний зріз стовбура оснащується різьбленням М14х1, на яку може бути встановлений фірмовий дульне гальмо або компактний і ефективний фінський саундмодераторів Ase Utra серії SL. Примітка: в стандартну комплектацію названі вироби не входять, але можуть бути придбані окремо в нашій мережі; при покупці необхідно враховувати соответсвие різьблень для монтажу і калібрів.

Зброя високого класу, середньої цінової категорії

Характеристики
Бренд Sauer
Країна виробник Німеччина
Калібр 30-06
Загальна довжина 108 см.
Вага, кг 3,6 кг.
Ємність магазина 2+1

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший