(066) 468-38-89
(098) 618-79-38
Категорії
Бренди

Оплата і доставка

УМОВИ ПРИДБАННЯ ЗБРОЇ ТА БОЄПРИПАСІВ

Згідно «Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної і холодної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначених патронів, а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів », затвердженої Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 21.08.1998 р, № 622 дозволи видаються Департаментом громадської безпеки МВС України придбання в Україні вогнепальної, холодної зброї, боєприпасів до зброї, пристроїв та зазначених патронів здійснюються на підставі спеціальних дозволів.

Таким чином, холодна, мисливська та травматична зброя, а також боєприпаси до них реалізуються ТІЛЬКИ в магазині "Зброярня".

Всі інші види товарів реалізуються шляхом замовлення по інтернету і передбачають можливість доставки до місця проживання клієнта.

Умови оплати

Оплата здійснюється виключно у національній валюті України.

Безготівковий розрахунок

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється за рахунком-фактурою, який надається менеджером після оформлення замовлення і перевірки його наявності. Для юридичних осіб ми надаємо пакет всіх необхідних документів.

Для фізичних осіб передбачена можливість оплати переказом коштів на картку ПриватБанку. Дані по оплаті також надається менеджером після оформлення замовлення.

Зверніть увагу!

У призначенні платежу необхідно вказати № замовлення та П.І.Б. клієнта, інакше надіслані кошти не будуть закріплені за замовленням і повернуті одержувачу.

Перевізнику Ви оплачуєте лише вартість доставки товару.

                                                               

Умови доставки

Доставка здійснюється службою «Нова пошта» * (або будь-якою іншою службою за погодженням з менеджером)

Вартість доставки - згідно з розцінками служби доставки в регіон.

Самовивіз

Клієнт має можливість самостійно забрати товар з магазину (за умови наявності цього товару в ньому і попереднього резервування товару)