(066) 468-38-89
(098) 618-79-38
Категорії
Бренди

Карабін Merkel SR1 Basic Suppressor кал. 308 Win (7,62/51) різьба M15x1

  • Код товару: 000000550385
  • 57 420грн.

або
Купити зараз

Merkel SR1 – самозарядний карабін з автоматикою, заснованою на принципі відводу частини порохових газів з каналу ствола.

Конструкція була розроблена за участю інженерів зі знаменитого Heckler & Koch – німецького флагмана в галузі створення і виробництва сучасної стрілецької зброї для збройних сил та правоохоронних органів багатьох країн світу. Для додання карабіну привабливого вигляду, спеціально запрошувався фахівець в області промислового дизайну Вальтер да Сільва з групи Volkswagen – автор Audi TT.

Замикання здійснюється поворотним затвором з шістьма бойовими упорами безпосередньо за ствол, що зробило можливим виготовлення ствольної коробки з алюмінію і сприятливо позначилося на загальній масі зброї. Запобіжник обтічним трикутної форми знаходиться позаду великої спускової скоби, пристосованої для стрільби в рукавичках в холодну погоду. Затворна затримка, аналогічної трикутної форми, знаходиться з лівого боку ствольної коробки. На верхній площині останньої, розташовані чотири технологічні отвори для монтажу оптичного або прицілу коліматора. Механічний приціл виконаний у вигляді планки Battue і регульованою світлонакопичувальною мушкою – оптимальної комбінації в напівавтоматі, що використовується для стрільби по біжущому звірові. 

Ложа (приклад з пістолетною рукояткою і цівка) виготовляється з просоченого маслом і відполірованого європейського горіха. Встановлено гумовий потиличник з пластикової «п'яткою» - не дає чіплятися зброї за одяг при швидкій вскиданні.

Merkel SR1 Basic – спрощена модифікація, НЕ РОЗБИРАЄТЬСЯ НА 2 ЧАСТИНИ! 

Спростивши конструкцію SR1 для мисливців, не потребують розбірному карабіні, компанія Merkel отримала в своєму модельному ряду найбільш дешеву версію цього прекрасного зброї. В іншому, пристрій Merkel SR1 Basic нічим не відрізняється більш дорогих побратимів.

Модифікація Merkel SR1 Basic Suppressor спеціально адаптована під використання карабіна з саундмодератором. Для цього карабін оснащений дуловою різьбою і двома режимами роботи автоматики - для використання з саундмодератором і без нього.

Характеристики
Бренд Merkel
Додаткова інформація Базова версія карабіна - має черненую ствольну коробку і простий, без надмірностей горіх для ложі. Комплектується магазином підвищеної ємності - на 5 патронів, а не на 2 (як зазвичай).
Дульна різьба M15x1
Зброя нарізна Напівавтоматична
Комплектація Інструкція, ключ шестигранний, планка Weaver встановлена
Конструкція магазина Знімний коробчастий
Кратність (збільшення) Німеччина
Приклад (ложе) Клас горіха не нижче 1-го. Просочення маслом.
Твіст ствола 1:12"
Довжина ствола 50 см.
Прицільні пристосування Відсутні
Калібр 308 Win (7,62/51)
Загальна довжина 106 см.
Вага, кг 3,2 кг.
Ємність магазина 5+1

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

Мітки: карабін. мисливський карабін, меркель, напівавтоматичний карабін, меркель sr1