(066) 468-38-89
(098) 618-79-38
Категорії
Бренди
Бінокль Manchester Waterproof Floating 10х5
Колір: зеленийТип функції: звичайний телескопСтруктура: бінокліВведіть Діаметр вихідної зіниці: 50 ммКомпас: Mariner CampassОкуляри типу: фліп окуляриПоле зору: 7.5 градусівВихідна зіниця відстань: 22 ммДіаметр вихідної зіниці: 6.8 ммПоле-тисячі метрів: 396ft / 1000dysГоризонт-тисячі метрів: 132 м / 1000dysПокриття лінз: FMC комплексні багатошарове фільмОчі Покриття: FMC комплексні багатошарове фі..
Електрична точилка для ножів EdgeWare (Smith’s) Ceramic Edge
EdgeWave Ceramic Edge - електрична точилка з пересічними абразивними керамічними дисками. Прилад забезпечує чудове «фабричне» загострювання клинків з різної сталі, при цьому кількість знімається металевої стружки менше, ніж при використанні інших матеріалів точила. Це виключає пошкодження ріжучої кромки.Диски розміщені таким чином, щоб заточувати клинки під кутом 45 градусів. Такий кут оптимальний..
Складний стілець Allen Folding Stool.
В асортименті компанії Allen багато складних стільців, що дозволяють  комфортно почувати себе навіть у різних умовах. Моделі різняться по конструкції, розмірам і вазі. Ряд модифікацій оснащено інтегрованими сумками, що робить їх більш універсальними. Складні стільці Аллен, користуються великою популярністю у рибалок та любителів відпочинку на природі...
Бінокль Asika 10x42
Новий бінокль високої якості.Збільшення: 10х, об'єктив :. 42 мм, призми "ROFF" з високоякісного оптичного скла "BAK4"Розміри бінокля: (ширина ― довжина ― висота) 125x145x55Краще використання Кемпінг, Альпінізм, Туризм, ВелоспортОсобливість Спостереження за птахамиЗбільшення 10x Діаметр об'єктива 42ммВодонепроникність: НемаєДіаметр вихідної зіниці 4 ммВидалення вихідної зіниці 13,6 ммПоле Зору..
Набір для пікніка СА 421
Пікніковий набір на 4 персони з ізотермічним відділом на 15 літрів, ізотермічним чохлом під пляшку і флісовим килимком для пікніка.Комплектація:1. Килимок для пікніка: 1 шт. (Фліс);2. Ложки: 4 шт. (Харчова сталь з пластиковими ручками);3. Вилки: 4 шт. (Харчова сталь з пластиковими ручками);4. Ножі: 4 шт. (Харчова сталь з пластиковими ручками);5. Ємності для солі і перцю: 2 шт (високоякісний харчов..
Набір для пікніка СА-429 new
Набір для пікніка на 4 персони з ізотермічним відділом на 20 літрів.Зручний пікніковий набір для трапези на природі на чотирьох осіб. Весь посуд і столові прибори легко вміщаються в компактну сумку...
Відображено з 1 по 6 з 6 (1 Сторінок)