(066) 468-38-89
(098) 618-79-38
Категорії
Бренди

Карабін Colt Competition “PRO” CRP–16 223 Rem (5,56/45) ствол 41 см (нержавіюча сталь)

  • Код товару: 0000023320000
  • 85 000грн.

Відсутній
або
Ви можете замовити цей товар

Гвинтівка Colt Competition "PRO" CRP 223 Rem є цивільною версією знаменитої американської армійської гвинтівки AR-15, і представлена ​​в трьох варіантах виконання - зі стволом 16, 18 і 20 дюймів.

Вільно вивішений матчевий ствол гвинтівки виготовлений з нержавіючої сталі 416 і має 6 правих нарізів, виконаних методом дорнірування з наступним поліруванням. Твіст ствола - 1: 8 ", кращий результат буде показаний з кулями вагою 55-77 гран. Точність і рівномірність внутрішнього діаметра ствола калібрувати повітряним датчиком (air gauged). Патронник дозволяє використовувати патрони .223 Rem і 5,56х45 NATO.

Також, до особливостей гвинтівки слід віднести регульований без застосування інструментів низькопрофільний газ-блок Colt Competition. Верхній і нижній ресивер карабіна виконані методом кування і проходять ретельний контроль допусків. Строго контролюються допуски у виробництві затвора і рами затвора, що є гарантією надійності роботи всієї системи.

Спортивне дульне гальмо Colt Triple-Port і важкий (H) карабінний буфер віддачі дозволяють знизити загальний рівень віддачі і зробити стрілянину більш комфортною. Карабін Colt Competition "PRO" CRP має алюмінієву полегшену модульну цівку Colt Competition з цільною верхньою планкою Пікатіні а також приклад, пістолетну рукоятку і збільшену скобу УСМ від компанії Magpul. Рукоятка зведення карабіна обладнана фірмовою збільшеною тактичної засувкою Colt Competition. Карабін має спортивний матчевий двоступеневий ударно-спусковий механізм Geissele SSA-E з зусиллям спуску 1,5 кг.

Гвинтівка Colt Competition "PRO" CRP з матчевим стволом і спортивним УСМ дозволяє отримувати дуже хороші результати купчастості і точності стрільби. Регульований гозоблок дозволяє оптимізувати гвинтівку для комфортного використання різних патронів і знизити надмірний імпульс віддачі, що в поєднанні з дульним гальмом підвищує темп прицільної стрільби.

Всі гвинтівки Colt Competition виробляються в США і збираються вручну, що є гарантією надійності, точності і довговічності. Заявлена ​​виробником кучність становить не менше 1 МОА (при використанні якісних боєприпасів), а практична кучність підтверджується відстрілочною мішенню для кожної гвинтівки із зазначенням використаних патронів.

На думку ряду фахівців - ця гвинтівка одна з найточніших серед карабінів класу AR-15.

Гвинтівки Colt Competition "PRO" CRP комплектується магазином на 10 патронів.

Характеристики
Довжина ствола 41 см.
Калібр 223 Rem (5,56/45)

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

Мітки: карабін, кольт компетішн