(066) 468-38-89
(098) 618-79-38
Категорії
Бренди

Карабін Browning BAR LongTrac Composite Fluted кал. 30-06

  • Код товару: 0000002040273
  • 55 100грн.

Відсутній
або
Ви можете замовити цей товар

Моделі Browning BAR ShortTrac і BAR LongTrac представляють собою переробку знаменитого BAR Acier. Між собою відрізняються лише в використанні калібрів з короткими і довгими патронами.

Піддався змінам дизайн прийняв сучасний зовнішній вигляд. Ствольна коробка виконана з сучасних легкосплавних металів, надійно витримують найпотужніші боєприпаси. Зброя стала добре збалансованою і зручною у використанні. Механіка - повністю аналогічна BAR Acier. Коробчатий магазин став звичайним - знімним. Велику увагу приділено ергономіці. Новий потиличник з силіконовим амортизатором не тільки значно знижує силу віддачі, але і дозволяє підігнати довжину приклада (буває товщиною 1,3 - 2 - 2,5 см; стандартно комплектується 2-х сантиметровим). Приклад регулюється, завдяки шести вставкам, які дозволяють змінювати пітч і відведення. Механічні прицільні пристосування виконані у вигляді планки Battue - ідеального вибору для швидкісної стрільби по рухомим цілям. Карабін випускається в різних варіантах виконання, здатних задовольнити будь-який смак.

Ідеально підходить для загонного полювання.

Характеристики
Бренд Browning
Додаткова інформація Ствольна коробка з легкосплавного металу, чорне напилення. Ложа з ударостійкого пластику, робить зброю ідеальною для полювання в несприятливих умовах.
Зброя нарізна Напівавтоматична
Комплектація 2 антабки, 2 додаткових затильника, замок безпеки, інструкція), ключ шестигранний, магазин, прокладка для зміни куту нахила прикладу.
Приклад (ложе) Синтетика (пластик)
Твіст ствола 1:10"
Країна виробник Бельгія/Португалія
Довжина ствола 51
Прицільні пристосування Прицільна планка Battue
Калібр 30-06
Загальна довжина 104 см.
Вага, кг 3,35 кг.
Магазин 4+1

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

Мітки: зброя, вогнепальна зброя, нарізна зброя, карабін, браунінг, браунінг бар, 30-06