(066) 468-38-89
(098) 618-79-38
Категорії
Бренди

Карабін Blaser R8 Professional кал. 308 Win(7,62/51)

  • Код товару: 0000003881011
  • 112 860грн.

або
Купити зараз

Blaser R8 – модель прийшла на зміну легендарному Blaser R93, була офіційно презентована на виставці IWA 2010 в Нюрнберзі (Німеччина). Удосконалення торкнулися не лише окремих вузлів і дизайну, але і конструкції загалом.

Знаменитий поздовжньо-ковзний затвор прямої дії, отримав нову цангову личину з більшою площею замикання (збільшилася на 45% в порівнянні з попередником). Були введені зміни і в фіксацію бойової личини, поліпшили міцність затвора в цілому. Успішно пройдені випробування в лабораторії DEVA тиском в 14 500 Бар – найкраще підтвердження надійності й міцності!

Збереглася колишня концепція модульності - при зміні ствола, змінюється личина замка і магазин відповідної групи калібрів. Важливо зробити застереження – за винятком кронштейнів під оптику, запчастини і вузли від R93 не підходять до нової моделі.

Кроком вперед став перехід на швидкознімний магазин, зробили обслуговування карабіна більш зручним, а його дозарядку на полюванні – миттєвою. У боротьбі за збереження компактності було прийнято оригінальне рішення – магазин виконаний єдиним блоком разом зі спусковою скобою і гачком. Вузол надійно кріпиться в ствольній коробці відразу двома замками-фіксаторами.

Залишилася і перевірена система ручного взведення бойової пружини, яка нагнітається пересуванням шибера-взводителя вперед (знімається – навпаки). Таким чином, Ви можете швидко і безшумно підготувати зброю до стрільби, виключивши випадковий постріл у положенні зброї «патрон у патроннику».

Новий спусковий механізм без попередження, чітко спрацьовує при зусиллі в 750 гр.

Змінена форма ложі – форма пістолетною рукоятки стала більш ергономічною, а прямий приклад відчутно знизив підкидання віддачі.

Основні характеристики:

Довжина ствола: стандартні калібри – 58 см/ магнум - 65 см

Загальна довжина: стандартні калібри - 102 см/ магнум - 109 см

Ємність магазина: основні калібри– 4 1/ магнум – 3 1 патрона

Маса: близько 3,3 кг

R8 – це КОНСТРУКТОР!

З допомогою спеціального КОНФІГУРАТОРа компанія Blaser надає можливість самостійно створити модифікацію, що відповідає всім потребам стрілка. Більш того, додаток дозволяє самостійно визначити доступні виконання і сумісність основних частин зброї. Наприклад, дізнатися максимальну довжину ствола або можливість установки прицільних пристосувань на каннелюрованный ствол

ВАЖЛИВО! Незважаючи на модульну систему карабінів Blaser R8, варто звернути увагу на обмеження при зіставленні лож і стволів різних діаметрів:

- стандартні ложі підходять для стволів з діаметром 17 мм

- ложі «Semi-Weight» підходять для стволів 19 мм і відповідною назвою

- ложі «Match» і «Safari» підходять для стволів 22 мм і відповідною назвою

ВАЖЛИВО! Ложа є складовою частиною карабіна Blaser і реалізується ТІЛЬКИ в комплекті зі стволом відповідного діаметру.

Blaser R8 Professional – над-практична модифікація R8 для мисливців, котрі екстремальні умови. Ложе виготовлено з надміцної конструкційного пластика, неупередженого до погодних умов, а спеціальні вставки з еластичного матеріалу запобігають прослизання зброї в мокрих руках.

Характеристики
Бренд Blaser
Дульна різьба M15x1
Зброя нарізна З поздовжньо-ковзаючим затвором
Комплектація Інструкція, ключ, ключ шестигранний, паспорт, вставка магазину, захист різьби під ДТК встановлений, мастило в тюбику
Конструкція магазина Знімний коробчастий
Приклад (ложе) Пластик, темно-зеленого кольору
Твіст ствола 1:11"
Країна виробник Німеччина
Довжина ствола 58 см.
Прицільні пристосування Цілик і мушка
Калібр 308 Win(7,62/51)
Загальна довжина 102 см.
Вага, кг 3 кг.

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

Мітки: карабін, мисливський карабін, блазер, блазер р8, блазер р8 профешинал