(066) 468-38-89
(098) 618-79-38
Категорії
Бренди

Карабін Blaser R8 Professional кал. 30-06

  • Код товару: 0000003881056
  • 112 860грн.

або
Купити зараз

Blaser R8 - модель прийшла на зміну легендарному Blaser R93, була офіційно презентована на виставці IWA 2010 у Нюрнберзі (Німеччина). Удосконалення торкнулися не тільки окремих вузлів і дизайну, але і конструкції в цілому.

Знаменитий поздовжньо-ковзаючий затвор прямої дії, отримав нову цангову личину з більшою площею замикання (збільшилася на 45% в порівнянні з попередником). Були введені зміни і в фіксацію бойової личини, що поліпшили міцність затвора в цілому. Успішно пройдені випробування в лабораторії DEVA тиском в 14 500 Бар - найкраще підтвердження надійності і міцності!

Збереглася колишня концепція модульності - при зміні ствола, змінюється личинка затвора і магазин відповідної групи калібрів. Важливо зробити застереження - за винятком кронштейнів під оптику, запчастини та вузли від R93 не підходять до нової моделі.

Кроком вперед став перехід на швидкознімний магазин, що зробило обслуговування карабіна зручнішим, а його дозарядку на полюванні - миттєвою. У боротьбі за збереження компактності було прийнято оригінальне рішення - магазин виконаний єдиним блоком разом зі спусковою скобою і гачком. Вузол надійно кріпиться в ствольної коробці відразу двома замками-фіксаторами.

Залишилася і перевірена система ручного зведення бойової пружини.Ви можете швидко і безшумно підготувати зброю до стрільби, виключивши випадковий постріл в положенні зброї «патрон у патроннику».

Новий спусковий механізм без попередження, чітко спрацьовує при зусиллі в 750 гр.

Змінено форму ложі - форма пістолетної рукояті стала більш ергономічною, а прямий приклад відчутно знизив підкид віддачі.

Основні характеристики:

Довжина ствола: стандартні калібри - 58 см / магнум - 65 см

Загальна довжина: стандартні калібри - 102 см / магнум - 109 см

Ємність магазина: основні калібри - 4 + 1 / магнум - 3 + 1 патрона

Маса: близько 3,3 кг

R8 - це КОНСТРУКТОР!

Об'єднавши комплекти «Ложе» зі «Стволом» (комплектується корпусом затвора, що підходить бойової личиною затвора і магазином) і, підсумувавши їх вартість, Ви отримаєте гвинтівку будь якокої комбінації, відповідно до вимог полювання, естетичними уявленнями і наявним бюджетом.

Наприклад: вибравши «Ложе Blaser R8 Standard» і «Ствол Blaser R8 кал.300 Win Mag c різьбленням М15х1. Затвор з личиною MA. Магазин », Ви отримуєте цілий карабін Blaser R8 Standard калібру кал.300 Win Mag (ціну дізнаєтеся, підсумувавши вартість обраних компонентів). Це базова модифікація R8, з прикладом з горіха 2-ої категорії.

ВАЖЛИВО! Незважаючи на модульну систему карабінів Blaser R8, варто звернути увагу на обмеження при зіставленні лож і стволів різних діаметрів:

- Стандартні ложі підходять для стволів з діаметром 17 мм

- Ложі «Semi-Weight» підходять для стволів 19 мм і відповідною назвою

- Ложі «Match» і «Safari» підходять для стволів 22 мм і відповідною назвою

ВАЖЛИВО! Ложа є складовою частиною карабіна Blaser і реалізується ТІЛЬКИ в комплекті зі стовбуром відповідного діаметру.

Blaser R8 Professional - понад-практична модифікація R8 для мисливців, що вважають за краще екстремальні умови. Ложе виготовлено з надміцного конструкційного пластика, неупередженого до погодних умов, а спеціальні вставки з еластичного матеріалу запобігають прослизання зброї в мокрих руках.

Характеристики
Комплектація Ключ для заміни ствола
Країна виробник Німеччина
Довжина ствола 58 см.
Прицільні пристосування Цілик і мушка
Калібр 30-06
Загальна довжина 1,02 м.
Вага, кг 3 кг.
Магазин 4+1

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

Мітки: карабін, нарізна зброя, блазер, блазер р8, 30-06, з поздовжньо ковзаючим затвором