(066) 468-38-89
(098) 618-79-38
Категорії
Бренди

Ліхтар світлодіодний Olight M31 Triton

  • Код товару: 0000023701200
  • 1 720грн.

Відсутній
або
Ви можете замовити цей товар
Olight M30, Olight M31 і Olight M3X (Серія Triton) - це ліхтарі підвищеної потужності. У першу чергу ліхтарі позиціонуються як підствольні чи тактичні, але порівняно невеликі розміри і простота у використанні роблять їх відмінним інструментом і для цивільного використання. Водонепроникна ударостійка конструкція корпусу дозволяє використовувати модель в будь-яких екстремальних ситуаціях, не турбуючись про пошкодження. Спеціальна рельєфна форма поверхні забезпечує надійне утримання при будь-яких погодних умовах, як в рукавичках, так і без них. Ліхтарі можна використовувати і як ударний інструмент, цьому сприяє особлива форма головної частини зі сталевим кільцем, яке при бажанні можна зняти, і особлива форма корпусу із зворотного боку. Також присутній знімна сталева кліпса.
У комплекті з ліхтарями поставляється спеціальний подовжувач, що дозволяє підвищити тривалість роботи ліхтаря за рахунок збільшення кількості та типу елементів живлення.
 При виключенні, ліхтар «запам'ятовує» останній обраний режим і повертається до нього після включення.
Перемикання режимів в Olight M31 Triton здійснюється простим поворотом головної частини ліхтаря. Ліхтар оснащений світлодіодом підвищеної потужності Luminus SST-50.

Характеристики
Дальність освітлення, м 700 м.
Світлосила 800 /320 /60 Люмен
Загальна довжина 21,1 см.
Вага, кг 266 г.

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

Мітки: ліхтар, ліхтар світлодіодний