(066) 468-38-89
(098) 618-79-38
Категорії
Бренди

Карабін Taurus CT9G2 30S кал. 9х21

  • Код товару: 0000039830049
  • 58 800грн.

Відсутній
або
Ви можете замовити цей товар

Самозарядний карабін Taurus CT9 G2 під пістолетний боєприпас 9х21 був розроблений, в першу чергу, для сил правопорядку, і призначався для дії в міських умовах і в приміщеннях.

Важкий ствол карабіна CT9 G2 і масивний патронник покращують теплообмін, що позитивно позначається на повторюваності СТП при інтенсивній стрільбі. Ствол караібна має різьблення 14х1, що дає можливість устанавити ДТК, вогнегасник або саундмодераторів.

Довжина карабіна становить 31,5 дюйм (800,1 мм). CT9 G2 має рамковий приклад, об'єднаний з рукоядкою. Приклад, цівка і спускова скоба з розширювачем горловини магазину виконані з ударостійкого полімеру. У базі на нижній частині цівки розміщена планка Weaver / Picatinny RAS (Rail Acessory System) для установки додаткового обладнання (передня рукоять, ліхтар, ЛЦУ і т.д.). З боків цівки виконані отвори для додаткових планок RAS. Верхня частина ствольної коробки (Upper Receiver) виконана з міцного алюмінієвого сплаву методом лиття з наступною обробкою. Верхня частина ствольної коробки має планку Weaver / Picatinny, що дозволяє встановлювати на неї всі види оптичних, коліматорних і нічних прицілів. Штатні прицільні пристосування представлені мушкою і перікідним діоптричним цілком, які встановлені на планці Weaver / Picatinny і при необхідності можуть бути зняті. Нижня частина (Lower Receiver) ствольної коробки виконана з полімеру, відлитого навколо сталевого шасі.

Карабін CT9 G2 є самозарядною зброєю, що стріляє із закритого затвора. Ударно-спусковий механізм куркового типу, виконаний повністю зі сталі. Прапорець запобіжника і клавіша скидання затримки затвора розташовані по обидва боки нижньої частини ствольної коробки, що дозволяє використовувати карабін однаково зручно правші, і лівші.

Неповне розбирання карабіна здійснюється без інструментів шляхом видавлювання пружинного штифта в тильній частині ствольної коробки (для запобігання втрати в прикладі є отвір для розміщення штифта на час обслуговування карабіна).

Для підвищення надійності карабіна при його використанні в несприятливих умовах (бруд, пісок, сніг і т.д.) рухомі деталі та труться пари мають брудновивідні канали. Для опору корозії верхня частина ствольної коробки і планка Weaver / Picatinny, виконані з алюмінієвого сплаву, анодовані, всі сталеві частини нижнього ресивера оксидовані.

Фактично, карабін CT9 G2 є цивільною версією нової моделі пістолета-кулемета Taurus SMT9. Відмінності цивільної версії карабіна полягають в загальній довжині понад 800 мм, подовженому стволі, що не доладному прикладі, і відсутністю можливості ведення автоматичного вогню. Проте, CT9 G2 зберіг надійність і високу експлуатаційну міцність пістолета-кулемета для армії і служб правопорядку.

Характеристики
Додаткова інформація Кейс, ДТК, дод.магазин, ремінь
Зброя нарізна Напівавтоматична
Приклад (ложе) Пластик
Твіст ствола 1:9"
Країна виробник Бразилія
Довжина ствола 30,7 см.
Прицільні пристосування Прицільна планка з мушкою
Калібр 9мм (9х21)
Загальна довжина 81,4 см.
Вага, кг 2,9 кг.
Магазин 30

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

Мітки: карабін, напівавтоматичний, таурус